PL | EN
22.09.2019
06:20
18:36  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Opis stanu wody z dnia: 2019-09-22 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się w strefie wody niskiej i średniej. Stan średni obserwowano na Popradzie, Tyśmienicy, Supraśli, Orzycu, Krznie i Brdzie oraz lokalnie na Wiśle, Przemszy, Sole, Rabie, Dunajcu, Kamiennej, Pilicy, Narwi, Liwcu, Wkrze, Bzurze i Drwęcy.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody niskiej i średniej. Stan średni zanotowano na Gwdzie oraz lokalnie na Odrze, Ślęzie, Bystrzycy, Strzegomce, Widawie, Kaczawie, Baryczy, Bobrze, Nysie Łużyckiej, górnej Warcie, Prośnie i Noteci.


Dorzecza Przymorza

Stan wody w dorzeczach Przymorza układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki zanotowano na Nogacie oraz lokalnie na Łynie. Stan niski obserwowano na Redze, Słupi, Gubrze i Węgorapie oraz lokalnie na Łynie.Uwaga!

Dnia 22.09.2019 (godz. 08:00 cz. urzędowego) nie zanotowano przekroczenia stanu alarmowego na stacjach wodowskazowych w Polsce. Stan ostrzegawczy został przekroczony na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Wisły i na 1 stacji wodowskazowej rzek Przymorza.


sms