PL | EN
26.06.2019
04:13
21:03  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Opis stanu wody z dnia: 2019-06-25 godzina 06 UTC


Dorzecze Wisły

Stan wody w dorzeczu Wisły układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej lokalnie wysokiej. Stan wysoki zanotowano lokalnie na Kamiennej. Stan niski obserwowano na Białej Tarnowskiej, Nidzie, Wisłoce, Wieprzu, Bystrzycy, Radomce, Biebrzy, Omulwi, Nurcu i Brdzie oraz lokalnie na Wiśle, Przemszy, Sole, Skawie, Rabie, Sanie, Wisłoku, Kamiennej, Pilicy, Narwi, Pisie, Liwcu, Wkrze i Bzurze.


Dorzecze Odry

Stan wody w dorzeczu Odry układa się głównie w strefie wody niskiej i średniej. Stan średni zanotowano na Gwdzie oraz lokalnie na Odrze, Ślęzie, Bystrzycy, Strzegomce, Kaczawie, Bobrze, Kwisie, Nysie Łużyckiej, Prośnie i Noteci.


Dorzecza Przymorza

Stan wody w dorzeczach Przymorza układa się głównie w strefie wody średniej i niskiej. Stan wysoki zanotowano lokalnie na Łynie. Stan niski obserwowano na Redze, Parsęcie, Słupi i Węgorapie oraz lokalnie na Łynie.Uwaga!

Dnia 25.06.2019 (godz. 08:00 cz. urzędowego) nie zanotowano przekroczenia stanu alarmowego na stacjach wodowskazowych w Polsce. Stan ostrzegawczy został osiągnięty na 1 stacji wodowskazowej w dorzeczu Wisły.


sms