PL | EN
27.06.2019
04:14
21:03  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-06-26 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
27.0628.0629.06
OdraChałupkiGórna niska42013.587-3
OdraRacibórz-MiedoniaDolna niska60019.398-5
OdraKoźleDolna średnia5002860
OdraKrapkowiceGórna średnich4502315
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6003980
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska530240-8
OdraTrestnoGórna średnich450326-7
OdraBrzeg DolnyDolna średnia63019286
OdraMalczyceDolna średnia600133172130
OdraŚcinawaDolna niska40072.4927
OdraGłogówGórna niska45081.5195-2213
OdraNowa SólDolna niska45077.5135-13124171
OdraPołęckoDolna niska35097.269-10797572
OdraSłubiceGórna niska4101281311129133135
OdraGozdowiceGórna niska500207220-2218221222
OdraWiduchowaGórna niska650513-2
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600505-2
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2406.491-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczGórna niska28015.546-1
Bystrzyca JarnołtówDolna średnia2705.14106-2
Kaczawa PiątnicaGórna niska3701.66114-7
Barycz OsetnoGórna niska3300.951373
Bóbr ŻagańGórna niska400132150
Nysa Łużycka ZgorzelecGórna niska4003.91480
Nysa Łużycka GubinDolna niska400752-4
WartaSieradzDolna niska44019.51670
WartaSławskDolna niska48020.62390
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50029.4128-2127126126
WartaSkwierzynaDolna niska46036.6132-1
WartaGorzów WielkopolskiDolna niska47072.4172-4170169168
Prosna PiwoniceGórna niska2301.28670
NotećNowe DrezdenkoDolna niska34032.689-6

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms