PL | EN
15.09.2019
06:09
18:53  (Warszawa)
STACJE HYDRO
STACJE METEO
HYDROLOGIA
STAN WÓD
WISŁA
ODRA
ZBIORNIKI
GROŹNE ZJAWISKA
SUMA OPADÓW
TYG. BIUL. HYDRO.

Stan wody w wybranych profilach wodowskazowch w dorzeczu Odry
dnia 2019-09-15 06:00:00 UTC

RzekaStacja wodowskazowaStrefa stanuStan alarmowy [cm]Przepływ [m3/s]Stan wody [cm]Dobowa zmiana [cm]Prognoza stanu na dzień [cm]
16.0917.0918.09
OdraChałupkiDolna średnia42028.5119-7
OdraRacibórz-MiedoniaGórna niska60041.5148-10
OdraKoźleDolna średnia5002840
OdraKrapkowiceOkoło średniej4502280
OdraOpole-GroszowiceDolna średnia6004010
OdraUjście Nysy KłodzkiejGórna niska5302424
OdraTrestnoGórna średnich450317-7
OdraBrzeg DolnyGórna niska630126-4
OdraMalczyceGórna niska60065.183-36
OdraŚcinawaGórna niska40086.6112-6
OdraGłogówGórna niska450100219-23
OdraNowa SólGórna niska450108172-18
OdraPołęckoGórna niska35014411630
OdraSłubiceGórna niska41013613734
OdraGozdowiceDolna niska5001762021
OdraWiduchowaDolna średnia650522-11
OdraSzczecin Most DługiDolna średnia600514-14
Nysa Kłodzka KłodzkoGórna niska2405.4988-1
Nysa Kłodzka SkorogoszczDolna niska2808221
Bystrzyca JarnołtówGórna niska2703.2791-2
Kaczawa PiątnicaGórna niska3701.571130
Barycz OsetnoGórna niska3301295
Bóbr ŻagańDolna niska4008.842020
Nysa Łużycka ZgorzelecDolna niska4002.821440
Nysa Łużycka GubinDolna niska4006.56420
WartaSieradzDolna niska44016.4157-1
WartaSławskŚrednia niska48030.2263-1
WartaPoznań-Most RochaDolna niska50033.81402
WartaSkwierzynaDolna niska460351300
WartaGorzów WielkopolskiDolna niska470781800
Prosna PiwoniceGórna niska2302.62740
NotećNowe DrezdenkoŚrednia niska34041.6111-5

Dane hydrologiczne pochodzą z operacyjnej bazy danych i mogą ulec zmianie po weryfikacji.

sms